Hakkımızda

2013 yılında Dr. YÜCEL BAŞTÜRK ,Dr. M.HAKAN İNAL ve Dr. GÖKSAL ŞAHİN tarafından kurulan DENİZ ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ , kuruluşların iş sağlığı ve güvenliği alanındaki ihtiyaçlarını çözmeyi amaç edinmiştir. Yüksek standartlarda hizmet sağlayarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden ve sunduğu hizmeti sürekli geliştirme hedefiyle yola çıkmıştır.
Çalışanların sağlığı ve güvenliği gibi oldukça önemli konularda hizmet sağlayıcı olarak yer alan DENİZ OSGB, donanımı ve tecrübeli ekibiyle firmalara güvenli ve özenli çözümler üretmek için çalışmaktadır.

DENİZ OSGB olarak hizmet verdiğimiz firmalara, ihtiyaçları doğrultusunda tecrübeli ve uzman İşyeri Hekimleri ile hizmet sağlamaktayız.İş Güvenliği Uzmanlarımız, hizmet verdikleri kuruluşlarda sunmuş oldukları hizmetleri ve raporlamaları kayıt altına almaktadırlar. Hizmete başlanması ile birlikte yetkilendirilen İş Güvenliği Uzmanlarımız kuruluşları ziyaret ederek ön bilgilendirme çalışmaları yapmaktadırlar. İş güvenliği Uzmanlarımız Kuruluşlarda sağlıklı ve güvenlikli çalışma ortamları oluşturmak için, firma yetkilileri ile görüşerek yapılan işin mahiyetine uygun, çalışanlara yerinde veya binamız eğitim salonunda temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri vermektedirler.